Kontakt
FILMixer.pl
Przypominamy, że nie odpowiadamy na maile w rodzaju "Mój obrazek był taki świetny, dlaczego jeszcze nie mam nagrody?", albo "Mój obrazek jest najlepszy, to dlaczego nie znalazł się jeszcze na głównej?". Wszelkie wątpliwości wyjaśnia 10 przykazań i wszystkich zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.
Na ważne i ciekawe maile będziemy się starać, w miarę możliwości czasowych i operacyjnych, odpowiedzieć.
Imię i nazwisko: *
Email: *
Temat: *
Treść: *

ZABEZPIECZENIE ANTYSPAMOWE - reCaptcha:
   Uzupełnij poniższe pole 2 słowami z ramki: * 

* - Pola obowiązkoweStrona główna  |   Poczekalnia  |   Dodaj  |   10 przykazań  |   Regulamin  |   Kontakt  |  
Wszystkie materiały, które pojawiają się na stronie są wynikiem poszukiwań w cyfrowej otchłani lub twórczością użytkowników, ich próbą rozumienia świata i kinematografii, czasem próbą recenzji, oceny czy poprzestawiania universum krainy snów i krain pobocznych, i właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Przypominamy jednak o tym, iż każda wzmianka o filmie ma służyć tylko i wyłącznie oglądaniu filmów i zachęcaniu do tego innych. W kinie, na Blu-Rayu, DVD i w telewizji, a czasem nawet jeszcze i na VHS. A dlaczego...? A dlatego, że... z miłości do kina.
Niektóre kluczowe słowa określające zawartość to np. filmiki, śmieszne obrazki, o filmach, recenzje, cytaty, gry i filmiki, cytaty filmowe, filmowe wpadki, dowcipy, żarty, kawały, gry, tapety, gry www, żarty i kawały, filmiki dla dzieci, gry dla dziewczyn, gry online, śmieszne teksty, głupie filmiki, ale jazda, kawały, filmiki gry, kawały żarty, śmieszne filmiki, tapety na pulpit, memy, co ja pacze, mem, Star Wars, Gwiezdne Wojny, Harry Potter, Zmierzch... echhhhh i wiele innych...
    Obecnie na stronie jest 34 gości. 2
All Rights Reserved © 2004-2023